Spilleskjerm Samsung LS27D700EAUXEN 4K Ultra HD 27"
Ikke tilgjengelig
Produkt påminnelse
Hvis du er ute etter nye markedstrender, presenterer vi Spilleskjerm Samsung LS27D700EAUXEN 4K Ultra HD 27"!
  • Type:
    • Skjerm
    • Skaft
  • Pluggtype: Støpsel EU
  • Produkt med plugg: Ja
  • Energiklassifisering:
    • G
    • F
  • Kompatibel:
    • VESA 10 x 10 cm
    • VESA
  • Kabellengde: 1,5 m
  • Innebygd mikrofon: Nei
  • Porter: 1
  • Spilling: Nei
  • Beslutning (px):
    • 3840 x 1080 px
    • 3840 x 2160 px
  • Funksjoner:
    • Skjerm
    • Skiftbar høyde
    • HDR
    • Veggmontering
    • Med stativ
    • Justerbar vipp
    • Flatskjerm
  • Operativt system: Windows 11
  • Teknologi:
    • LCD
    • NVIDIA G-SYNC
    • HDR
    • LED
    • IPS
    • HDR10
    • Flicker free
  • AC input voltage: 100-240 V
  • Tilkoblinger:
    • DisplayPort
    • Jack 3.5 mm
    • HDMI
    • HDMI 2.0
    • HDCP
    • DisplayPort 1.2
    • DisplayPort x 1
  • Volt:
    • 100-240 V
    • 100-240V
    • 100 - 240 V
  • Skinne:
    • 350 cd/m²
    • 280 cd/m²
    • 350 lm ANSI
  • Kontrastforhold:
  • Dybde: 18 cm
  • Format: 16:9
  • Inkluderer:
    • Strømledning
    • HDMI 2.0
    • Hodetelefonutgang
  • Skjerm: 27"
  • Strømforsyning: Elektrisk Nettverk
  • Beslutning:
    • 4K Ultra HD
    • LCD
  • Svartid:
    • 1 ms
    • 5 ms
  • Farge: Svart
  • Størrelseforhold: 16:9
  • VESA: 10 x 10 cm
  • Ethernet: Nei
  • Energiforbruk: 80 kWh
  • Touch-skjerm: Nei
  • Ikke inkludert:
    • WiFi
    • AMD FreeSync
  • Frekvens: 60 Hz
  • Vinkel: 178º
  • Montering: VESA
  • Anbefalt bruk: Hjem
  • Trekk: 99% sRGB