Skjerm Nilox NXM24REGWEB01W 24" Full HD
Ikke tilgjengelig
Produkt påminnelse
Hvis du er lidenskapelig opptatt av IT og elektronikk, liker å være oppdatert på teknologi og går ikke glipp av til og med de minste detaljene, kjøp Skjerm Nilox NXM24REGWEB01W 24" Full HD til en uslåelig pris.
  • Energiklassifisering: E
  • Skjerm: 24"
  • Teknologi:
    • LED
    • IPS
  • Farge: Svart
  • Funksjoner:
    • Integrerte høyttalere
    • LCD-skjerm
    • Justerbar
    • Justerbar høyde
    • Roterende
    • LED
    • USB Tilkobling
    • Innebygd mikrofon
    • Innebygd kamera
    • Base
    • Veggmontering
    • Full HD
    • Installasjonsveiledning inkludert
    • Plug & Play
    • LED i funksjonsindikatorer
  • Tilkoblinger:
    • USB
    • VGA
    • DisplayPort
    • Hodetelefoner
    • HDMI 1.4
  • Størrelseforhold: 16:9
  • Tilkobling: HDMI
  • Format: 16:9
  • Beslutning: Full HD
  • Montering:
    • Uavhengig
    • Veggmontering
  • Frekvens: 75 Hz
  • Frekvensrespons:
    • 50 ~ 75 Hz
    • 60 HZ
  • VESA:
    • 10 x 10 cm
    • 7,5 x 7,5 cm
  • Anbefalt bruk:
    • Laptop
    • Stasjonær PC
    • Kontor/Callsenter
  • Energiforbruk: 22 W